Uroczystość przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej to szczególne przeżycie dla każdego dziecka i jego rodziców. Emocje, które jej towarzyszą, sprawiają, że po latach w pamięci zostaje bardzo niewiele z tego wyjątkowego dnia. Profesjonalna sesja komunijna to doskonały sposób, by utrwalić te wspomnienia na dłużej. Jako fotograf działający na terenie Zakopanego i Nowego Targu chętnie ją dla Ciebie wykonam.

Profesjonalny fotograf czy domowa sesja?

Decydując się na profesjonalną sesję fotograficzną, masz pewność, że zdjęcia, które otrzymasz, będą wyróżniały się najwyższą jakością. Fotograf potrafi uchwycić ulotne momenty w taki sposób, że po wielu latach wciąż przypominają o emocjach, które wtedy im towarzyszyły. Doświadczenie, które buduje na przestrzeni lat, sprawia, że umie zasugerować najlepsze kadry i kompozycje. Jednocześnie dba o swobodną, niekrępującą atmosferę podczas spotkania, co ma szczególnie duże znaczenie, gdy uczestniczą w mim dzieci. Ponadto każdy fotograf zapewnia specjalistyczną obróbkę zdjęć, dzięki czemu odbitki, które ostatecznie trafią do Twoich rąk, będą zadowalały każdym najdrobniejszym detalem.

Sesja komunijna w moim wykonaniu

Proponuję zorganizowanie sesji pod każdym względem dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klienta. Jako fotograf jestem otwarty na wszelkie pomysły i sugestie. Chętnie zrealizuję nawet te najbardziej oryginalne. Wykonam profesjonalne portrety, ale i swobodne reportaże, doskonale oddające emocje towarzyszące w tym wyjątkowym dniu dziecku i jego rodzicom. Do zrobienia fotografii często zapraszam również zaproszonych gości, aby i ich obecność na uroczystości została upamiętniona.

Przy wykonywaniu zdjęć staram się być jak najbardziej niewidoczny, dzięki czemu fotografowane osoby zachowują się w pełni swobodnie. Zależnie od koncepcji, która bardziej Ci odpowiada, możemy wykonać fotografie w studiu, w plenerze lub w Waszym domu. Mogę towarzyszyć Wam również w kościele czy na przyjęciu komunijnym w restauracji. Popularnym rozwiązaniem jest także rozbicie sesji na dwie części. Pierwszą, reportażową, wykonujemy w dniu uroczystości, natomiast drugą – portretową – w studiu lub poza nim w innym dogodnym terminie. Wszystkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie po to, by ostateczny efekt spotkań w jak najwyższym stopniu wpisywał się w oczekiwania konkretnego klienta.

Zapraszam do kontaktu. Zarezerwuj swój termin jak najszybciej, aby mieć pewność, że to właśnie ja będę Waszym fotografem w tym szczególnym dniu. Działam w Nowym Targu i Zakopanem, ale w razie potrzeby mogę dojechać również do innych miejscowości w Polsce.