FOTOGRAFIA JAN BYCZKOWSKI

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Jan Byczkowski i mieszkam w Zakopanem. To głównie tu poświęcam się swojej fotograficznej pasji, choć działam na terenie całej Polski. Wyrazem tej fascynacji są zdjęcia, które można obejrzeć w portfolio, do czego serdecznie zachęcam. Wykonując zdjęcia ślubne i rodzinne staram się uwiecznić emocje i niepowtarzalne, ulotne chwile, których jestem świadkiem. W moich kadrach znajdziesz więc delikatne, niewymuszone uśmiechy czy rzucane ukradkiem spojrzenia. W czasie uroczystości staram się być niewidoczny, na sesjach plenerowych natomiast dbam o miłą atmosferę.

Fotograf wesele Zakopane

Istotną częścią mojej działalności jest także fotografia wnętrz i nieruchomości. Odpowiednie ich przygotowanie i sfotografowanie gwarantuje szerokie zainteresowanie klientów i pożądany efekt marketingowy. O moim doświadczeniu w tym zakresie świadczy współpraca z portalem nocowanie.pl

Swoją przygodę ze zdjęciami zacząłem natomiast od fotografowania krajobrazów. Piękno i niepowtarzalność przyrody, groza zjawisk atmosferycznych, klimatyczne nocne pejzaże, to wszystko możesz zobaczyć w moich kadrach.

Moje zdjęcia ukazywały się m.in w kwartalniku „Tatry”, na portalach internetowych takich jak Tatromaniak, Tygodnik Podhalański, Podhale24.pl, Polscy Łowcy Burz. Mam w dorobku wystawę swoich prac w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie zatytułowaną „Norweskie lato, polska zima”. W 2018 roku, we współpracy z moim ojcem, stworzyliśmy album „Ludzie spod Tatr”, który ilustrowany jest moimi zdjęciami.

Album zdjęciowy Wystawę prac w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie

Wszystkie zlecenia wyceniam indywidualnie, starając się jak najlepiej dostosować do życzeń i potrzeb moich klientów. Zapraszam do kontaktu, a opowiem Twoją historię jak nikt inny..

Opinie Klientów

Fotograf Jan Byczkowski wykonał dla nas serię pięknych zdjęć Osady Kościuszko. Przygotował zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz budynków, zdjęcia z drona oraz 360 stopni, dzięki którym nasi Gości już przed przyjazdem mogą lepiej zapoznać się z apartamentami.

Osada Kościelisko.

Pan Jan Byczkowski współpracuje z kwartalnikiem „Tatry”. Robi fotografie do naszego magazynu. Jesteśmy zadowoleni z jego usług. Polecamy.

Czasopismo TPN „Tatry”.

Z przyjemnością polecamy Pana Jana Byczkowskiego jako profesjonalistę fotografa i osobę kompetentną w pracy. nasze wydawnictwo jest bardzo zadowolone ze współpracy przy powstawaniu książki „Ludzie spod Tatr”.

Wydawnictwo LTW.

Fotograf- profesjonalista w swoim fachu. Zdjęcia mają swój urok, a wszystko zawdzięczamy naszemu fotografowi, który jest bardzo sympatyczny, a sesja odbywała się swobodnie przy czym żadne z nas nie czuło się krępująco.
Jeżeli kto kolwiek miałby wątpliwości, to proszę je odstawić na bok!!!
Jest rewelacyjny!!!
Polecam!!!

Angelika Witkowska

Serdecznie polecam !! Sesja przeprowadzona w milej atmosferze, bez stresu, pomimo pierwszej takiej sesji, w jakiej miałam przyjemność brać udział. Zdjęcia profesjonalnie wykonane, a następnie otrzymane zgodnie z umową.

Aleksandra Roman

Piękne zdjęcia robione profesjonalnym sprzętem. Miła atmosfera podczas sesji. Gorąco polecam :)

Jakub Wnuk

Z CAŁEGO SERCA POLECAMY PANA JANA, PEŁEN PROFESJONALIZM I POMYSŁOWOŚĆ A DO TEGO POCZUCIE HUMORU:) NA SESJI BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE. OTRZYMANE ZDJĘCIA SĄ DLA NAS WSPANIAŁĄ PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE!

Agata Kołacka

Świetny fotograf :)Sesja profesjonalna a jednocześnie nie sztywna :)Indywidualne podejście co jest bardzo ważne! Znajomość wspaniałych, pięknych miejsc do sesji, często nie zauważanych przez innych :) Fotograf nie bojący się żadnych wyzwań :)
Podsumowując:
Zdjęcia wyszły bajecznie i nie była to nasza zasługa ;)
Serdecznie polecamy!

DIP SECIK

Plener ślubny zrobiony przez Jana to strzał w dziesiątkę ! Zdjęcia są bardzo ładne ?, fotograf zna się na rzeczy, zawsze podpowie jak się ustawić itp. zaproponowane przez niego miejsca również były perfekcyjne. Mega duży plus ! Bardzo polecamy ? A&K

Agata Podpora

Wspaniały fotograf, bardzo dobre kadry wykonane w bardzo krótkim czasie :) umówiliśmy się na sesję w Trójmieście Janek fotografować nas może 40 minut a udało się zrobić całkiem niezły materiał :) Polecamy bardzo serdecznie !!!

Natalia Anna Daszewska