FOTOGRAFIA JAN BYCZKOWSKI

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Jan Byczkowski i mieszkam w Zakopanem. To głównie tu poświęcam się swojej fotograficznej pasji, choć działam na terenie całej Polski. Wyrazem tej fascynacji są zdjęcia, które można obejrzeć w portfolio, do czego serdecznie zachęcam. Wykonując zdjęcia ślubne i rodzinne staram się uwiecznić emocje i niepowtarzalne, ulotne chwile, których jestem świadkiem. W moich kadrach znajdziesz więc delikatne, niewymuszone uśmiechy czy rzucane ukradkiem spojrzenia. W czasie uroczystości staram się być niewidoczny, na sesjach plenerowych natomiast dbam o miłą atmosferę.

Istotną częścią mojej działalności jest także fotografia wnętrz i nieruchomości. Odpowiednie ich przygotowanie i sfotografowanie gwarantuje szerokie zainteresowanie klientów i pożądany efekt marketingowy. O moim doświadczeniu w tym zakresie świadczy współpraca z portalem nocowanie.pl

Swoją przygodę ze zdjęciami zacząłem natomiast od fotografowania krajobrazów. Piękno i niepowtarzalność przyrody, groza zjawisk atmosferycznych, klimatyczne nocne pejzaże, to wszystko możesz zobaczyć w moich kadrach.

Moje zdjęcia ukazywały się m.in w kwartalniku „Tatry”, na portalach internetowych takich jak Tatromaniak, Tygodnik Podhalański, Podhale24.pl, Polscy Łowcy Burz. Mam w dorobku wystawę swoich prac w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie zatytułowaną „Norweskie lato, polska zima”. W 2018 roku, we współpracy z moim ojcem, stworzyliśmy album „Ludzie spod Tatr”, który ilustrowany jest moimi zdjęciami.

Wszystkie zlecenia wyceniam indywidualnie, starając się jak najlepiej dostosować do życzeń i potrzeb moich klientów. Zapraszam do kontaktu, a opowiem Twoją historię jak nikt inny..

Opinie Klientów

Fotograf Jan Byczkowski wykonał dla nas serię pięknych zdjęć Osady Kościuszko. Przygotował zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz budynków, zdjęcia z drona oraz 360 stopni, dzięki którym nasi Gości już przed przyjazdem mogą lepiej zapoznać się z apartamentami.

Osada Kościelisko.

Pan Jan Byczkowski współpracuje z kwartalnikiem „Tatry”. Robi fotografie do naszego magazynu. Jesteśmy zadowoleni z jego usług. Polecamy.

Czasopismo TPN „Tatry”.

Z przyjemnością polecamy Pana Jana Byczkowskiego jako profesjonalistę fotografa i osobę kompetentną w pracy. nasze wydawnictwo jest bardzo zadowolone ze współpracy przy powstawaniu książki „Ludzie spod Tatr”.

Wydawnictwo LTW.