kliknij

kliknij

kliknij

kliknij

kliknij

kliknij

kliknij

Google opinie

Wspaniały fotograf, bardzo dobre kadry wykonane w bardzo krótkim czasie :) umówiliśmy się na sesję w Trójmieście Janek fotografować nas może 40 minut a udało się zrobić całkiem niezły materiał :) Polecamy bardzo serdecznie !!!

Natalia Anna Daszewska

Plener ślubny zrobiony przez Jana to strzał w dziesiątkę ! Zdjęcia są bardzo ładne ?, fotograf zna się na rzeczy, zawsze podpowie jak się ustawić itp. zaproponowane przez niego miejsca również były perfekcyjne. Mega duży plus ! Bardzo polecamy ? A&K

Agata Podpora

Z CAŁEGO SERCA POLECAMY PANA JANA, PEŁEN PROFESJONALIZM I POMYSŁOWOŚĆ A DO TEGO POCZUCIE HUMORU:) NA SESJI BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE. OTRZYMANE ZDJĘCIA SĄ DLA NAS WSPANIAŁĄ PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE!

Agata Kołacka

Świetny fotograf :)Sesja profesjonalna a jednocześnie nie sztywna :)Indywidualne podejście co jest bardzo ważne! Znajomość wspaniałych, pięknych miejsc do sesji, często nie zauważanych przez innych :) Fotograf nie bojący się żadnych wyzwań :)
Podsumowując:
Zdjęcia wyszły bajecznie i nie była to nasza zasługa ;)
Serdecznie polecamy!

DIP SECIK

Fotograf- profesjonalista w swoim fachu. Zdjęcia mają swój urok, a wszystko zawdzięczamy naszemu fotografowi, który jest bardzo sympatyczny, a sesja odbywała się swobodnie przy czym żadne z nas nie czuło się krępująco.
Jeżeli kto kolwiek miałby wątpliwości, to proszę je odstawić na bok!!!
Jest rewelacyjny!!!
Polecam!!! ?

Angelika Witkowska

Serdecznie polecam !! Sesja przeprowadzona w milej atmosferze, bez stresu, pomimo pierwszej takiej sesji, w jakiej miałam przyjemność brać udział. Zdjęcia profesjonalnie wykonane, a następnie otrzymane zgodnie z umową.

Aleksandra Roman

Piękne zdjęcia robione profesjonalnym sprzętem. Miła atmosfera podczas sesji. Gorąco polecam :)

Jakub Wnuk