Istotną część mojej działalności fotograficznej zajmuje fotografia portretowa i zdjęcia postaci. Człowiek zawsze zajmował kluczowe miejsce w moich zainteresowaniach.

Zdjęcia, które pozwolą wyrazić Ciebie

Nie ma dwóch identycznych osób, dlatego też nie wykonuję zdjęć rutynowo i schematycznie. Zanim przystąpimy do pracy, uważam, że dobrze jest najpierw porozmawiać i poznać osobę fotografowaną. Moim zdaniem, udane zdjęcie portretowe bądź zdjęcie postaci powinno być nie tylko piękne, ale i opowiadać jakąś historię, wyrażać charakter i osobowość danej osoby. Podczas sesji zwracam dużą uwagę na szczegóły – na odpowiednie oświetlenie, zastosowanie rekwizytów, otoczenie, minę czy pozy fotografowanej osoby.

Oferta – Twarze i postacie

Zdjęcia portretowe, jak i zdjęcia postaci, które wykonuję, mogą mieć różny charakter. Wykonuję zarówno portrety biznesowe, jak i zdjęcia bardziej prywatne, takie które po latach będą stanowiły jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Zdjęcia portretowe, jak i zdjęcia postaci, możemy przygotować zarówno w moim studio w Zakopanem, jak i w plenerze albo dowolnym innym ustalonym z Klientem miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sesji, jaką mogę przygotować dla Ciebie? Zapraszam do kontaktu!

Sebastian Karpiel Bułecka
Ryszard Gajewski- himalaista, ratownik TOPR
Jan Karpiel Bułecka
Krzysztof Trebunia Tutka
Andrzej Bargiel- skialpinista
Adrzej Gal Zięba- baca z dol.Chochołowskiej
Barbara Grocholska- powstaniec warszawski, olimpijka i poetka