Okres ciąży dostarcza kobiecie niepowtarzalnych przeżyć i emocji. Nic dziwnego, że przyszła mama chciałaby je zachować na dłużej. Sesja brzuszkowa to doskonały sposób na uwiecznienie tych wyjątkowych momentów. Jako działający w Zakopanem i Nowym Targu fotograf z wieloletnim doświadczeniem, chętnie podejmę się tego zadania. Pozwól mi sprawić, by wspomnienia z czasu, kiedy nosiłaś pod sercem swoje dziecko, zostały z Tobą jak najdłużej.

Sesja ciążowa w wykonaniu zawodowego fotografa

Chociaż większość rodziców oczekujących na urodzenie dziecka samodzielnie dokumentuje swoją codzienność, profesjonalna sesja zdjęciowa to okazja do wykonania fotografii zupełnie innego rodzaju. Każdy fotograf ma indywidualny styl, który wyróżnia jego zdjęcia na tle innych. Ja zawsze staram się, by moje prace dobrze oddawały ulotne chwile i emocje. Staram się dopasowywać do potrzeb i oczekiwań klientów tak, by efekt naszych wspólnych działań jak najbardziej im odpowiadał. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pomysły.

To, jaki charakter będzie miała Twoja sesja ciążowa, zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy zrealizować ją zarówno w plenerze, jak i w studiu, a nawet u Ciebie w domu. Ta ostatnia opcja to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie czują się dobrze w roli modelek. Możliwość wykonania zdjęć w znajomym miejscu, bez konieczności pozowania, świetnie sprawdzi się w ich przypadku. Jako fotograf działam w Zakopanem, Nowym Targu i innych pobliskich miejscowościach, ale mogę dojechać również w pozostałe zakątki Polski. W każdych okolicznościach zadbam o to, byś czuła się jak najbardziej swobodnie.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną sesję brzuszkową?

Trudno o bardziej wzruszającą pamiątkę z tych wyjątkowych miesięcy, kiedy pod sercem mamy mieszka dziecko. Gwarantuję, że wielokrotnie będziesz wracała do zdjęć, które dla Ciebie wykonam, i za każdym razem będą budziły w Tobie równie silne emocje. Sesja w wykonaniu profesjonalnego fotografa to doskonała okazja do uchwycenia tych ulotnych momentów i niepowtarzalnego blasku, który bije od każdej ciężarnej kobiety. Ludzka pamięć bywa zawodna, a fotografie przetrwają wiele lat.

Zapewniam każdej klientce indywidualne podejście i dopasowanie spotkania do jej oczekiwań. Cena zależy od konkretnych ustaleń i wybranego pakietu. Piękne wspomnienia utrwalone w postaci zdjęć są bezcenne. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wytłumaczę, jak najlepiej przygotować się do sesji brzuszkowej.